Érettségihez

Olvassa el figyelmesen, mit kell tennie ahhoz, hogy egy csodás napon majd büszkén tartsa kezében az érettségi bizonyítványát.

Új! Új! Új!

A Jelentkezési lap kitölthető ONLINE is!

Amennyiben mégsem szeretné az online jelentkezést, kövesse az alábbi lépéseket!

Szeretettel várjuk!

Beiratkozási folyamat

1. lépés

Jelentkezési lap letöltése

1. Ha ki szeretné nyomtatni és tollal kitölteni a jelentkezési lapot, akkor töltse le itt: PDF formátumban.
  2. Ha számítógépen szeretné kitölteni, akkor töltse le itt: szerkeszthető formátumban.
1. lépés

2. lépés

Jelentkezési lap kitöltése

Amennyiben tollal tölti ki, akkor nyomtatott nagybetűvel írjon! Feltétlenül jelezze, hogy melyik telephelyre szeretne beiratkozni. A telephelyeket megtekintheti itt: oktatási helyszínek.

2. lépés

3. lépés

Okmányok másolása

Másolja le a következő okmányokat:

1. személyi igazolvány – mindkét oldalát
  2. lakcím kártya – mindkét oldalát
  3. TAJ kártya – mindkét oldalát

Amennyiben e-mailen küldi majd jelentkezését, akkor okos telefonjával is lefotózhatja az okmányokat.

3. lépés

4. lépés

Bizonyítványok másolása

Az eddig megszerzett bizonyítványokat  másolja le, vagy fotózza le telefonjával. Ehhez az alábbi szabályokat tartsa be.

Kattintson arra a gombra ami önre jellemző, és olvassa el a teendőket:

4. lépés

5. lépés

Jelentkezési lap elküldése

A kitöltött jelentkezési lapot a lemásolt okmányokkal (személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya) és a lemásolt bizonyítvánnyal együtt küldje el hozzánk.

• Ha postán küldi, erre a címre: Kálvin János Református Gimnázium és Általános Iskola 2400 Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/a
  • Ha e-mailben küldi, erre a címre: kalvingimi@gmail.com

Fontos, hogy e-mail címe legyen, mert választ ott fog kapni.

5. lépés

6. lépés

Az osztályba sorolás mindenkinél a benyújtott előzetes bizonyítványok átvizsgálása után, egyénileg történik.

Jelentkezése sikerességéről és minden egyéb tudnivalóról, beleértve a tanévkezdést is válasz e-mailben értesítjük.

6. lépés

+ 1 információ

Fontos tudni

Diákigazolvány az esti képzésben tanulóknak is biztosított, de a TB-t már fizetni kell. Családi pótlék igényelhető. 18 éves korig a szülő, 18-20 éves korig a tanuló saját jogon.

+ 1 információ

Szívből gartulálunk, hogy elküldte jelentkezését. Egy támogató csapat tagja lesz, sosem hagyjuk egyedül. Sok sikert az ön előtt álló fantasztikus úthoz!

-- Tantestület

OM azonosító: 202924